Ножица за гранки LS 128

1,350.00 ден

Ножицата за гранки со алуминиумска рачка на Villager e лесно и удобно за користење. Тоа ќе ви овозможи лесно да засекувате гранки во вашата градина.

Категории: , Таг:

Спецификации

Пречник на сечење

45 mm

Должина

840 mn

Сечило

Челик Cr-V

Тежина

1680 g

Слични продукти