Ножица за гранки LS 127

1,250.00 ден

Ножицата за гранки со закоблено сечило на Villager e лесно и удобно за користење. Тоа ќе ви овозможи лесно да засекувате гранки во вашата градина.

Категории: , Таг:

Спецификации

Пречник на сечење

45 mm

Должина

820 mn

Сечило

Челик Cr-V

Тежина

1289 g

Слични продукти