Електричен тример за жива ограда VHT 500

3,490.00 ден

Лесен, удобен и силен, тоа ќе ви овозможи лесно да организирате живата ограда.

Функции:

  • Електрична сопирачка

Препорака:

  • Користете Villager заштитна опрема
Категории: , Тагови: ,

Спецификации

Тип на мотор

Електро мотор

Работен напон

230 V ~ 50 Hz

Приклучна моќност

500 W

Должина на сечилото

470 mm

Тип на сечило

Контра-ротирачко, дупло

Пречник на сечење

20 mm

Тип на рачка

Класична рачка

Работна зафатнина на ножот

470 mm

Тежина

3 kg

Линија на производот

Orange edition

Слични продукти